Ministerstvo zahraničních věcí Korejské republiky, Severní Koreje provokativní ‘úhly odpovídající

Severní Korea ministerstva zahraničí 23 dnů vyprovokoval Yeonpyeongdo neodváží nechat oheň ze všech úhlů, aby diplomatické reakci na rušné přestěhoval.

Ministr zahraničí Hwan 20:00 30 bunkkebuteo zahraničí dnes jako japonský velvyslanec Masatoshi Muto, jangsinsseon čínský velvyslanec v Koreji, ruský velvyslanec Korejské beunukopeu Constantine tzv. Severní Koreje provokace za druhým, které podrobně objasňují situaci, “naše vláda k lidem (North), aby si myslí, že přímé vojenské napadení, “řekl:” Kromě toho, možná protože jsem viděl, poškození civilistů, neodpustitelný akt provokace, “řekl.

Proto Muto velvyslanec provokaci Severní Koreje, a zároveň vyjadřuje vážné znepokojení do Jižní Koreje a úzce spolupracuje kouření beunukopeu velvyslanec “velmi znepokojen do této doby, což v oběti,” řekl ministerstva zahraničí řekl.

Jen jangsinsseon velvyslanec “popisovat její otec co nejdříve do vaší země uvidí. (Případ), které mají být zpracovány co nejdříve spolehlivě naděje,” nebo principy, založit odpovědi ahkkyeotdago ministerstva zahraničí řekl, že oficiální přidán.

Ministr Kim sikke po 10 v noci na žádost Kevin Rudd, australský ministr zahraničí byl 15 minut na telefonu, pan Rudd, tajemník ministra vyjádřil obavy provokaci Severní Koreje “poté, co se situace s ohledem na australské reakci vlády do Jižní Koreje není, “řekl.

Mezitím, Severní Koreje provokaci také zakazuje použití síly v rozporu s dohodou o příměří, a Charta OSN stanoví, že postoupení věci Radě bezpečnosti OSN, včetně plánu koordinovat s mezinárodním společenstvím různých metod je známo, že přezkum politiky.

Charta 2000000000004 a. Vector “, ve svých mezinárodních vztazích ze všech členských států, územní celistvosti nebo politické nezávislosti jiného státu nebo Organizace spojených národů pro účely jakýmkoli jiným způsobem neslučitelným s ozbrojenými silami zdržet se hrozby silou nebo použití síly, aby “je to, že to říká.

Kromě toho ministerstvo zahraničních věcí s cílem rychle reagovat na tuto situaci novou pracovní skupinu v čele s místopředsedou vlády (TF) ke konfiguraci druhé straně, instalace nouzového Všeobecné velení a zastupitelské úřady v zahraničí pro bezpečnost lidí, nařídil, aby posílila bezpečnostní opatření.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s