Ve zprávě se konalo Národní shromáždění příští týden další G20

Vrcholné schůzky skupiny G20 v Soulu vysvětlit výsledky lidem, aby se zvýšila konkurence gukgyeokeul zasedání G20 příští týden se bude konat následné-až zprávě.

Podle prezidenta 15. summitu G20 fórum pro následné-až k druhu proklamace profesionální vize ‘Globální Korea’ u (předběžně) se rozhodla “otevřít. Události předběžné datum bylo stanoveno 25 dnů.

Vize zasedání G20 prohlásil výraz popsat výsledky spolu s lidmi a budoucí vize role Koreje se vyplní informace zobrazit.

△ Korea, včetně finanční záchrannou síť s rozvojem této role je neustále monitorována, aby se podrobně zabývali a systematicky △ francouzský summit pořadu co nejdříve připravit tkáně údržbu. Operativní plánování a přípravy na summit ve Francii příští rok bylo maryeonki.

Prezident na schůzce dne, hlavní tajemník obsah takových “summitu G20 v Soulu vyhodnotit a podat zprávu o následných-až dostávat ‘” Summit G20 v Soulu není yibenteuseong události. Není jeden-čas události. Skokové změny v Korejské republice bylo hlavním nástrojem pro rozvoj “a” vyšší než summit v Jižní Koreji v rámci gukgyeokyi nezbytné pro zlepšení kvality, “řekl.

Následující “summit jako příležitost k šíření musí novou kulturu a každodenní život pro ně, pokud máte špatné návyky by měl být změněn, aby využil této příležitosti,” řekl “na každé pole změnit některé špatné návyky, které by měly dohlédnout na to,” řekl.

Dříve v prezidentských rozhlasový projev, že “úspěch summitu G20 v Soulu, že úspěch lidí a úspěch Korejské republiky,” řekl “Korejské republiky jako příležitost, na vyšší úrovni ve všech oblastech země, obstarávat si přeje,” řekl.

Po dobu summitu G20, high-pořadí vědomí ukázat občanům, čas setkání uzavřené COEX kolem obchodníci, Summit úspěch a modlit se za haejun náboženské, podporu a dosah rozšířit občanské společnosti, “G20 úspěšné vyřešení ‘přijala Národní shromáždění, dobrovolníci , včetně vojenských a bezpečnostních složek, státní úředníci, odborníci z různých oborů, jako jsou firemní zástupci individuálně s odvoláním na “tvrdou práci a děkujeme vám za spolupráci,” řekl Case.

Celní úřad v tomto ohledu summitu G20 podporovat dobrovolníky plánuje samostatné akci.

Rozhlasový projev na summitu G20 v Soulu se konal v japonské Jokohamě, APEC (ah. Kyung článek spolupráci) summitu v Japonsku, protože takové plány byly zaznamenány v letadle byl návrat do Soulu

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s