Khan, předseda zasedání předchozího roku se kvalifikovat vliv

Soul, Korea z 20 zemí (G20) vrchol filmu dostat ze židle pozice v Jižní Koreji a přestěhoval se do Francie. Korea, nicméně, trojky (předsednictví, loňský židle, křeslo-volit) jeden rok od systému, nastavení programu a bude pokračovat v přípravě tak klíčovou roli.

G20 přípravného výboru ze dne 15. klíčových oficiální “postavení ve Francii, Koreji vydán předsednické trojky, ale ten příští rok jako člen skupiny G20 bude hrát důležitou roli v,” řekl. 2011 předsednictví summitu G20 ve Francii, Mexiku a Koreji, se příštího předsednictví, jako předseda předchozího roku o pokroku a činností, jako je agenda-nastavení a spolupráci s těmito zeměmi, a že v obchodě přinese.

Oficiální “na summitu G20, Soul dohodly na změně v průběhu příštích několika let praxe v provádění procesu tak, aby Korea bude nadále jednat,” řekl.

Jižní Korea byla předložena, a to zejména běžného účtu problémy, jako jsou pokyny a vývoj agendy summitu ve Francii vede k podnikání na zasedání prvního summitu ve Francii jako hlavní problém s pravidelností obchodního summitu o otázkách, jako je elektrické křeslo Zdá se, že svůj vliv. Francouzské předsednictví v příštím roce, také požádal o plnou spolupráci Korea řekl.

Února příštího roku v Paříži, guvernéři centrálních bank zemí G20, ministrů financí ze zasedání trojky, která začíná jako činnost. Ministři financí G20 v tomto místě v červnu příštího roku, budou pokyny pro udržitelný vyvážený růst maryeonki summitu G20 v Soulu jako způsob, jak se zaměřit na provádění dohody mají být projednány.

Na druhé straně, podával jeden rok na summitu G20 zasedání přípravného výboru pro francouzské a Bílá kniha o úloze podniku, jako jsou minimální zaměstnanci dodržován vrtání zbývajících demolice. Dong, Jongno-gu, Seoul, Korea Bankovní institut byl v příloze kanceláře bude přemístěn později v tomto měsíci i zahraniční členové pracovníků ministerstva posíláme plánování a financí, zahraničních věcí, kultury, sportu a cestovního ruchu, katedra finančního výboru a původní je vrácena do konce ledna příštího roku.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s