G20 držet vyjednávací sílu v ekonomických ministerstev Upgrade

Předseda mezinárodní kontakty a zkušenosti velkým přínosem pro ekonomické diplomacie
“Systematické předávání plánu musí být připravena s využitím mezinárodní non-Atlantik”

(AP) reportér Kwon SH = G20 (G20) na summitu v Soulu v přední linii agendy, ministerstva byla koordinace hospodářské a finanční instituce, jako je schopnost mezinárodních jednání v návaznosti na toto setkání se očekává, že výrazně vzroste.

16 dnů přípravného výboru pro plánování a financí a summit G20 G20, atd. Podle Jižní Koreje na světě je v centru pozornosti jako předseda zkušenosti zákulisí jednání Téměř ekonomické diplomacie v budoucnu může být velkým přínosem na jevišti.

V důsledku tohoto zážitku více organizované, existuje rostoucí potřeba specializované školení.

◇ zprostředkování zkušeností a mezinárodních kontaktů ‘cenná aktiva’

Mezitím, ekonomické ministerstev, včetně financí a bankovnictví výborů, jakož i otázky bezpečnosti jsou dohody o volném obchodu (FTA), rozvojové agendy z Dohá (DDA) pokrývá celé zahraničních věcí a obchodu jít do jednání a zprostředkování na mezinárodní scéně je relativně ověření schopnosti vyzkoušet Je pravda, že umístění nemusel.

Nicméně, od globální finanční krize, země úzce spolupracovat na makroekonomické úrovni, že se situace změnila, jak jeolsilhaeji.

Klíčové otázky mezinárodních vztahů, byl ‘hospodářské krize’ vytvořena jako se zaměřením na summit ministrů financí zemí G20 může být povýšen na, finanční, finanční a měnový kurz a obchodní nerovnováhy, protekcionismus a složitost těchto protichůdných zájmů, mnohostranné ekonomické diplomacie pole Korea je vyplývající z předsednictví G20 být první letadla.

G20 jumubu útočiště hospodářství pod vedením ministerstva financí Ministerstvo ‘diplomatické’ počet účastníků požadovat jejich podílu v multi-představit hru s deset tisíc jedna jedinečná příležitost gyeorwobol připravené semyida.

Sinjeyun ministr financí a mezinárodního obchodu Officer (tajemník), summit G20, Přípravného výboru ředitel plánování a koordinace CY Lee et al, příslušně, a předseda ministrů financí skupiny G20 ‘setkání, předseda chagwanhoe, židle vyjednávání zástupce (Sherpa) převzít Spojené státy, Čína, Kanada Německo, Francie a dalších zemí z kontaktů G20 jádro v řadě, v zákulisí, koordinaci zájmů a ‘Soul prohlášení položil základ.

Ministerstvo financí a G20, stejně jako přípravný výbor a ředitele a ředitele gukjanggeup, může štábních důstojníků od dobře zákulisí hlavního jednacímu stolu nesmí být k nezaplacení cenný ‘výlety’ bylo.

Vládní úředníci kolem jednacímu stolu, trvá jeden rok v celé zemi v tvář soupeři s matdaemyeo vybudoval mezinárodní síť pro budoucnost hospodářství a diplomacie v Koreji se zdá být silnou stránkou.

◇ úředníků, “Dozvěděl jsem se hodně,” hanmoksori

Ve skutečnosti, summit G20 v přední linii úředníků všichni stáli, “Dozvěděl jsem se tolik do té doby mezinárodní scéně,” souhlasil.

Vysoké náklady na rozhodčí řízení jako zástupce pro jednání předsednictva ‘politické rozhodnutí’ ředitel plánování a koordinace G20 CY Lee stál v této posledních 12 dnů ‘Soul deklarace’ přišel poté, co reportér zeptal trio, “27 zemí sešli k jednání každý den Evropané z byli schopni se naučit základní pozici vyjednávání “a” setkání Soul upgradovat své schopnosti a úředníci věří, by měly být mezinárodní, “řekl.

Mezinárodní měnový fond (MMF), atd. operace převážně správy reformovat mezinárodní finanční systém, reforma, ředitel G20 flokulantů “v jejich zájmu, aby ostatní země chytil ‘, jako to, že budete po celý život a smrt pod’ jsem hodně myslel, že” a “ministři praxe zaměstnanci významných mezinárodních otázek, jako vidět Reeves a mnoho cítil, že cesta kolem, “řekl.

Ředitel pro mezinárodní spolupráci zemí G20 obchodu gwonhaeryong “pokusit se zúčastnit zasedání předsedal velké, ale zážitek, G20 nastavit program tak velkým jevištěm, vedl první pravda,” řekl, “Porovnat své staré způsoby a pracoval opravdu hodně naučili,” řekl .

Zvyklí na bilaterální jednání, zvláště vláda se chová jako předseda G20 má multi-bod fázi se zdá být výživný mého seznamu.

Institut pro mezinárodní hospodářskou politiku (KIEP) bakbokyoung mezinárodní makro-finanční šéf “pro bilaterální jednání mezi zájmy účastníků ‘než složité otázky v oblasti pod vedením mnohostranných a neznámé pro nás mnohem složitější mezinárodní finanční problém, jsem se snažil, aby jako předseda koordinačníZkušenost je velmi důležité, “byl hodnocen.

◇ židle zkušenosti, musí být předány junioři systematické

Tato cenná zkušenost, jak odejít budoucí vládu majetku používaného v mezinárodní aréně muset starat, zda je závazek vlády.

Mezinárodní finanční a ekonomické prostředí skutečného světa k určení počtu účastníků přímo do Soulu summit přípravného výboru, včetně ministerstva financí a G20, omezen z důvodu několika vysokých úředníků.

Říkají, že příští pohyb v jiném místě, nebo odejít z aktivní služby v případě, že mladší jeonsuhal životní zkušenosti jako předseda skupiny G20, může přijít s opatřeními, která jsou poukázal.

KIEP bakbokyoung Režie: “Tato zkušenost během následujících globálních ekonomických otázek z našeho pohledu, jak uspořádat mezinárodní scéně, hlas bude ruka zůstává problém,” řekl “, jako předseda neshod a organizovat zásah měl cenné zkušenosti junior úředníky Jak se systematicky i nadále obávat, zda se kupředu, “řekl.

V této souvislosti bude vláda Bílou knihu G20 prostřednictvím mediace a vyjednávání zkušenost stádia dovolené rekord. Ale jakmile předseda skupiny G20, jako je sdílení zkušeností s kolegy prostřednictvím workshopů pro mladší důstojníky předat systematičtější metody je zapotřebí hlas vychází.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s