Prezidentské komise pro G20 Soul summitu

 

Tisková zpráva
Distribuce Datum: Pátek 11.listopadu 2010
První dáma Kim Yoon-Ok hostit bankety manželé G20
První dáma Kim Yoon-Ok, manželka prezidenta Lee Mjong-Baka, doprovodné manželé hostil vedoucí představitelé skupiny G20 a vedoucí IOS a bankety v Leeum muzeum, umístil v Yongsan, 11. listopadu od 19:20-21: 10.
Manželé večeřel u Leeum zatímco hlavy státu zúčastnil pracovního banket v Národním muzeu.
Po absolvování recepci v Národním muzeu, byla přijata manželé Leeum muzea. Setkal s tím, Hong Rahee, ředitel Leeum, a muzeum vchodu, manželé vyměnili pozdravy s Kim Yoon-ok v muzeu lobby. Před bankety, Kim Yoon-ok a G20 manželé vzali pamětní fotografie.
První dáma Kim Yoon-ok Korea uvítala návštěvu manželů, a nabídl jí přání pro produktivní summitu. Manželů vyjádřili vděčnost za promyšlené zvážení přerušení jejich jménem v přípravách na summit v Soulu.
Po banketu, Kim Yoon-ok představila knihu receptů korejské ona sestaven jako předseda Organizace pro globalizaci korejských potravin pro každý z manželů. Světově proslulé klavírista Baek Gun-woo uvítali manželé s krásnou klavírní melodii, která odpovídala nálada pozdního podzimu. Během banketu, manželé poslouchal dobře-známé skladby od zúčastněných zemí.
Západní pokrmy byly připraveny pro bankety, s ohledem na význam dne a harmonii místo. Manželé byli nabídnuta možnost výběru z masa, ryb a vegetariánských jídel, včetně korejské hovězí svíčkové, pan-opečenými parmice, a organické tofu. První dáma osobně vybral menu Banket po konzultaci s odborníky a účast na kulinářské ochutnávky.
Leeum Muzeum byla vybrána pro oba jeho pohodlí – to se nachází v blízkosti Národního muzea, kde se konala recepce, a pro svou atmosféru. To nabídlo někdo, že návštěvníci Pohled z Koreje minulosti a přítomnosti v jedinečně korejský – a pohodlné – nastavení. Manželů komentoval a pochválil Leeum muzea ohromující kombinace západní a východní krásy. V průběhu večera, manželé si užil turné tradičního korejského umění vystaveny ve 2. patře.
13 manželé se zúčastnili banketu, včetně Kim Yoon-ok, první dámy v Mexiku, Jižní Africe, Turecku, Indii, Kanadě, EU, Malawi, Etiopie, Singapur a Vietnam, stejně jako manželé hlav OSN a OECD .

 

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s