Prezident předsedá, 3 sezení, ‘vývoj’ světoví lídři pořad jednání

Lee 12, 11 hodin 1 hodina ‘vývoj’ 30 minut tématem summitu G20 v Soulu, předsedal třech zasedáních a spravedlivý svět ‘pro výstavbu bilance světového hospodářského růstu a rozvoje ke snížení diskutovány rozdíly.

Rozvojové agendy prezidenta agendy summitu Soulu byl první, kdo zdůraznil, že G20, G20 s více než 170 non-členských zemí, aby diskutovali otázky rozvoje, které se týká spolehlivosti G20 (důvěryhodnosti) a legitimita (legitimita) ke zvýšení ale říká, že to přispěje.

Rozvojového programu zaměřeného na podporu G20, rámec pro dosažení cílů, by měla sloužit jako zásadní úkol. Podle růstu této agendy v rozvojových zemích vytvořit nový globální poptávky a investic v rozvojových zemích k rozšíření globální ekonomiky vedl k silný a udržitelný růst lze považovat za problémy.

Robert Zoellick a generální tajemník OSN Ban Ki-moon den (Robert Zoellick), včetně Světové banky Afrika Pracovní skupina pro rozvoj co-předseda země světových vůdců, včetně prezidenta Zuma na rozvojové agendy byl řádně konzultován aktivně.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s