Předsedá prezident, ‘reformu mezinárodních finančních institucí a globální finanční záchrannou síť’ dva zasedání, konaném

MMF reformy globálního finančního bezpečnostní diskutovali síť

10:00 na 12. prezidenta summitu G20 v Soulu ve dvou sezeních se světovými vůdci a globální finanční záchrannou síť pro reformu Mezinárodního měnového fondu byl projednán.

Jinan závod představitelé ministrů financí skupiny G20 a guvernérů centrálních bank ‘hromada do kvóty MMF a reformy řízení, uvítala dohodu a do té doby, má duchu vzájemného porozumění a souhlas ocenil.

Zejména geumbeon předseda reformy legitimitu, věrohodnost je ještě k dalšímu zhoršení MMF předcházení krizím a schopnost reakce čekal, že vykonává efektivněji říká.

Globální finanční bezpečnosti sítí a krizí, jako je stabilní kapka úvěrovou linku MMF, skládající se z půjček a posilování výkonnosti přivítat Mezitím další rozvojový plán byl také projednán.

Zejména prezident posílil globální finanční záchrannou síť, větší integrace světové ekonomiky v mezinárodní hospodářské situace, při zachování otevřenosti k dosažení ekonomické prosperity byla rukojmím k paradoxu.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s