Liberalizace obchodu, s důrazem na společné úsilí o řešení klimatických změn

□ prezident summitu G20 v Soulu dne 12., krátce po zasedání skončilo tři minuty 40 půlnocí mít oběd podnikání ‘obchodu’ a ‘změny klimatu a zelený růst’ programu byla diskuse o světovou špičku.

□ 12 z asi 40 minut na 50 minut diskusi obchod, protekcionismus, aby se zabránilo šíření související obchodní oběd pro spolupráci mezi G20, Rozvojová agenda z Dohá (DDA) a další jednání proběhla diskuse.

○ předseda po globální finanční krizi se objevil s cílem zabránit šíření protekcionismu ve Washingtonu v roce 2008 stále ještě stojí na vrcholu (stání) byl navrhován. Obchodní oběd v den prezident G20 pro koordinovanou reakci na šíření protekcionismu, efektivně a tam byl důraz na liberalizaci obchodu a otevření trhu zdůraznil potřebu.

□ Po sokgaedoen změny klimatu a rozvoje zelených a zelené růst agendy v jednání s G20 reagovat na opatření proti změně klimatu, jako je úroveň spolupráce byla projednána. Se konala v Cancúnu, Mexiko bylo děláno na konci tohoto měsíce o změně klimatu 16. konference smluvních stran k dosažení pre-diskusi o výsledcích.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s