I Mjong-bak Prezident, pět zasedání spolupráci v oblasti energetiky a zdůraznila, anti-korupce spolupráce

Prezident 55 minut, aby 2:00 na 12., pět zasedání předsedal summitu G20 v Soulu, a světoví vůdcové ‘energie, banbubae a služeb vyplývajících Summit v Nice’ projednat dohodu.

Prezident, pět sezení △ dotací na fosilní paliva △ energie kolísání cen △ mořského životního prostředí a energetiky ze tří témat k diskusi, G20 dva až boj proti korupci je třeba akční plán (akční plán) a anti-korupce pole zprávy, mezinárodní byl schválen s normální.

Denně, pět zasedání energetických expertů skupiny volatility cen energií odvětví co-předseda země Francie Nicolas Sarkozy (Nicolas Sarkozy), francouzský prezident, Energetická Skupina odborníků na ochranu mořského prostředí oblasti co-předseda země Ruska Dmitrij Medveděv (Dmitrije Medveděva) Prezident Primární členové skupiny odborníků se přestěhovala.

Prezident také se konalo ve dnech 11. Soulu G20 firmy Summit dnes oznámila výsledky po zavedení ‘firmy Summit Společné prohlášení, světoví lídři o významu pochopení a zájmu naléhal na ně. Týkající se Business Summit a prezident, by měl svět hospodářské oživení a růst větší roli pro soukromé společnosti řekl. Obchodní Summit, přes 120 podnikatelů v pracovní skupině, je rozdělen do 12 měsíců ode dne, zpráva byla předložena do 66 doporučení.

Předseda Obchodní summitu G20 summitu, usadil se do formální proces pro zlepšení spolehlivosti G20 ‘obchodní summit, institucionalizace’ zdůraznil potřebu….

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s