I Mjong-Bak Předseda, finanční čtyři zasedání ‘regulační reformy,

Prezident Lee Myung-bak na 12., 14:15 za vedoucí sokgaedoen obchodní oběd světa ve 4. zasedání ‘finanční regulační reformy projednat. Prezident by v tomto místě stabilního a udržitelného růstu světové ekonomiky s cílem reformovat globální finanční systém bude pokračovat v konzistentním způsobem byla zdůrazněna.

Navíc, prezident představila v roce 2008 ve Washingtonu zasedání regulatorní reformy financí přes Soulu Summit, zatímco většina hodnocení byla dokončena, geumbeon Soulu Summit vybudovat nový rámec pro globální finanční regulaci, který řekl nástroj.

Zejména prezident, světoví lídři a regulačních norem, s novými bankovního kapitálu a likvidity, Sifi (Systematicky významnou finanční institucí), včetně regulačních politická doporučení ke schválení nových mezinárodních standardů a zásad, a to v souladu s mezinárodními normami a zásadami, plně provedeny souhlasil.

Navíc, prezident skupiny G20 a vznikající problémy finanční stability, zdůraznily, že více pozornosti a makro-obezřetnostní rámec politiky (macroprudential rámec politiky) a podobných bank (Shadow bankovnictví) a získaných produktů na trhu (komoditní trhy s deriváty), při regulaci posílit dohled nad finančními ochrany spotřebitele, a G20, aby diskutovali o budoucí výzvy, které ostatní země získaly značnou podporu.

Ve čtyřech zasedáních finanční stability výboru (FSB, Fóra pro finanční stabilitu) deuragi Mario (Mario Dragi) předseda programu na podporu oblasti finanční regulace, podávání zpráv o situaci po summitu velkých ekonomik, jako je německá kancléřka Angela Merkelová diskutovány byly výsledky.

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s