Prezident Lee, Cameron summit s předsedou vlády

Prezident Lee Myung-bak na Cheong Wa Dae a 11. summit s britským premiérem David Cameron Soul, Korea 20 zemí (G20) k úspěchu summitu byla úzce spolupracovat.

Cameron, prezident a premiér, minulý měsíc podepsalo Evropské unie (EU) Dohoda o volném obchodu (FTA), jde do účinku mezi oběma zeměmi bude rozšíření obchodu a investic na více sdílených pochopení, že a · EU o volném obchodu bude mít 7 roků 1. rozhodli pracovat společně se projeví.

Prezident na summitu “G20 v, má Rada bezpečnosti OSN byla velmi ocenil za spolupráci,” a “děkuji pro · EU o volném obchodu se snaží vyhrát. Dokonce jsme mezi dvěma vládami, jakož i společnosti aktivní výměnu a doufám, že být schopen spolupracovat, “řekl.

V reakci na to premiér Cameron “nadšený, že v Soulu, myslel jsem, že počasí je hezké byli jsme ohromeni,” on později deokdamhan “Británie bude v budoucnu spolupracovat v Jižní Koreji má aktivní,” řekl.

Cheong Wa Dae úředník řekl, “na summitu G20 summitu v Soulu úspěch úzké spolupráce mezi oběma zeměmi znovu potvrdil, že podpora praktické spolupráce mezi oběma zeměmi mají možnost prozkoumat,” řekl.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s