Jižní Korea – USA, společná tisková konference

Prezident: Dnes jsem prezident Korejské republiky, spolu s lidmi upřímně zveme k návštěvě.
6,25 letošního roku, a to zejména co se stalo s válkou rok 60 let.
6,25 Jako klan války a americké vztahy s Jižní Koreou v průběhu období se postavil za americký lid, a díky prezidenta Obamu.
Konkrétně sankce ve Spojených státech armáda dnes je den modliteb.
USA cizí zemi daleko od květu bojovníků, kteří dali své životy za vznešené oběti mé upřímné úcty a vděčnosti.
Obama dnes ráno od prezidenta obřadu spolu s americkými vojáky a úředníky s Jižní Koreou, myslím.
Barack Obama a já jsem v současné době japonsko-americké spojenectví je v někdy-solid state, ale jako uznání a souhlasil s dalším posílení.
Zejména jsme aliance, oba představitelé dohodli v červnu loňského roku, v závislosti na vizi budoucnosti ROK-americké strategické aliance do budoucna ve všech odvětvích, aby i nadále pokročit s další vývoj byl úzce spolupracovat.
Kromě toho byl udržován na základě pevného spojenectví proti jakékoliv hrozbě a provokace obraně poloostrova a stability se dostat ven z těsných federální obranného postoje.

Dnes na zasedání hospodářské spolupráce mezi našimi dvěma top-úrovně fórum na světě vrcholné schůzky skupiny G20, aby uznaly význam úlohy a bylo prokázáno.
Spolu s ním naši dva představitelé vrcholné schůzky skupiny G20 v Soulu v budoucnu udržitelné rovnováhy světového ekonomického růstu, aby připravila podrobný prováděcí plán podstatných výsledků v hlavním programu a k tomu se rozhodla úzce spolupracovat.
Dvoustranné dohody o volném obchodu by chtěl říci o problému.
Přestože ministři obchodu diskutovali bilaterálních otázek k řešení podrobně potřebují více času na oba představitelé dohodli na setkání ministrů obchodu obou zemí co nejdříve vzájemně přijatelné dohody co nejdříve, jak bylo dohodnuto.
Dva vůdcové, podporujeme jadernou otázkou a situací v Cheonan ROK udržovaly úzké spolupráce mezi oběma zeměmi se dohodly na posílení systému.
Kromě toho, kompletní a ověřitelné denuklearizace Severní Koreje a severovýchodní Asie míru a prosperity bylo znovu potvrzeno, že požadavky na Phil St.
Navíc, naše Severní Korea demontáž svého jaderného programu, jakmile skutečné akce ukazuje, že zásadně řešit jaderné problematice, ale pojďme se ukázalo, rozpoznat.
Za tímto účelem, dalších šest stran jednání pokračovat ve spolupráci s mezinárodním společenstvím se dohodla na vyzkoušení.
Barack Obama a já jsem také zodpovědný za situaci v Severní Koreji Cheonan Jižní Korea ukázat postoj, že vidím důvěryhodný přístup k rozvoji praktických výchozím bodem pro mimo potvrdila, že Severní Korea vyzvala k změně postoje.
Za tímto účelem, oba představitelé úzce spolupracoval s dotčenými zeměmi dohodly.
Naše dvě jaderné top, nešíření zbraní, jaderná bezpečnost, terorismus, změna klimatu, zelený růst, stabilizace Afghánistánu a dalších regionálních a globálních problémů, důkladný dialog o vzájemné bylo rozhodnuto, aby úzce spolupracovaly.
Jsem také z východní Asie se konal v Hanoji minulý měsíc, nás uvítala účast rozhodnutí a budoucí roli pro mír a stabilitu ve východní Asii, budou Spojené státy i nadále na co těšit.
Přesněji řečeno, na dnešním zasedání zveřejnit podrobnosti vyvíjet v budoucnu pro dva vůdce byl úzce spolupracovat.
ROK-amerických vztahů prostřednictvím setkání dnes gutgeonhae zavazadel, jakož i další osobní přátelství s prezidentem Obamou je prohloubit vzrušený.
Děkujeme vám.
Předseda: Děkuji vám velmi vítán.
ROK-amerického spojenectví a prezident hluboce zapůsobila lidé Korea vyjádřit, co to znamená vzdát díky.
A já jsem právě mluvil, aby americký lid si tyto pocity.
Americké síly rozmístěny v Koreji a především veteráni z Koreje a Korejci mají velkou lásku. Velmi rádi, aby se vrátil do Koreje.
Přišli jsme na G20, a prezident a lidé z Koreje, aby vám poděkovat za ctít mě všechno vřelou pohostinnost, a jako rozvíjející se ekonomiky v Jižní Koreji hostil první summit skupiny G20, ale rád bych, aby oslavili o.
, Že prezident by měl být takzvaný globální Korea, Jižní Korea aktivněji na světě a hlavní roli bude odpovědný.
Spojené státy pevně v roli Korea potvrdí.
Kdykoliv vidíme vztah Korea a Spojené státy nikdy nemůže být zlomené určit alianci.
Další zvláštní dnešní den. Dnes je den válečných veteránů v USA.
A letos, prezident říkával jít dopředu a Korea připomínáme 60. výročí vypuknutí války.
Strávil jsem velmi dobrý čas na Yongsan.
Také setkal s americkými vojáky v Koreji, tam jsou také Korejci, kteří se zúčastnili války Koreji, a vzdal čest američtí veteráni.
Sloužili v posledních 60 letech, jsou bezpečnost a prosperita a demokracie koreloval s sebou ukazuje, že jsou silné.
Říkal jste, že dříve víte, bezpečnost je prezident Jižní Koreje jako velká demokratická země, bylo založeno vytvořit další hospodářský zázrak.
A prosperitu pro region mezi obě země sdílejí bezpečnější a stabilnější pak budeme.
Podporovat společné prosperity a bezpečnosti, která byla zaměřena na dnešní setkání.
Prezident říkával jen tento jeden, budeme pokračovat v podpoře dohod o volném obchodu USA, musíme. A to by bylo užitečné pro obě strany potvrdily.
Pokud správně lidí obou zemí a win – win strategii, věříme, že bude.
To je výhoda pro Spojené státy americké objemu vývozu se zvýšila o zhruba deset miliard dolarů, v USA 90 miliard v roce dílů a vytváření služeb a dalších 70.000 ve Spojených státech má za následek vytváření pracovních míst.
A přínos do Koreje, Spojených států dále zlepšit dostupnost na trhu a vytváření pracovních míst Koreje a větší výběr pro spotřebitele a bude dávat.
A dva z celkových dvoustranných vztahů prostřednictvím hospodářské partnerství a další ginmilhae jilgeot navzájem vidět výhody inovace a ochranu životního prostředí, pracovních práv bude i užitečné.
Proto má také oba týmy v několika příštích týdnů bez přestávky byli instruováni, aby se pokusila urovnat to.
Lee a jeho vyjednávací tým a Jižní Koreje i nadále posílat do Washingtonu budou projednány.
Takže pro tuto část Chystají se poděkovat vám za snahu Korea stranu.
A posílit naši společnou bezpečnost pro Lee a já posílili naše spojenectví, a byly projednány v úsilí o modernizaci této sdílené vizi pro 21. století vize zahrnuje také a.
Mluvil jsem o tom Obama v Yongsan, Spojených státech pro bezpečnost Korejské republiky nebude oslabovat bude absolutní.
Také si myslím, že naše Cheonan následky potvrdila znovu.
Severní Korea má obavy z opatření, která mají zastavit agresivní chování.
Severní Korea program vývoje jaderných zbraní, stejně jako odstraňuje nutnost dodržovat povinnosti bude.
Jiní hrozí, spíše než plnění svých povinností jako skutečná bezpečnost, Severní Korea, a budou moci získat nějaký respekt.
Také jsem chtěl mluvit s Jižní Koreou a mezinárodními partnery, Spojené státy, aby poskytovaly finanční pomoc do KLDR je připravena pomoci a zapojit se do mezinárodní společenství je připraveno. Ale k tomu, že na severu bude zodpovědný ani neručí za jejich vlastní.
Globální Korea Korea, protože je poslední číslo různá témata byla projednána.
Začátek zasedání G20, a my všechny národy, všechny země v rozvinutých a rozvojových zemích potřebu vyváženého a udržitelného růstu světové ekonomiky byla také diskutována.
Také, včetně Afghánistánu a Íránu, aby diskusi o společných bezpečnostních problémů, a Jižní Korea po summitu o jaderné bezpečnosti po dvou letech, kdy hostitel říká, že by se dalo očekávat.
To je opět ujme vedení v Koreji je takový případ.
Jakmile znovu, prezident a vedení, aby nám ukázal svou pohostinnost a děkuji vám za vaše milované.
ROK-amerického spojenectví také výchozím bodem pozdrav k 60. výročí Korejské války, Korea je pozoruhodný úspěch pro Koreu čest deulge národní.
Jižní Korea je silný, prosperující a demokratickou zemí na světě, protože to je příkladná. Děkujeme vám.

“Otázky a odpovědi>

Choejaehyeon (KBS) Novinky: prezident Lee Myung-bak yeojjupgetda první.
Korea-USA dohodě o volném obchodu rozhovory a summitů v souvislosti s všechno bylo tak silné, protože to vypadalo dost vysoká očekávání, která bohužel dospěl k závěru, se zdají být. Brzdily částečné, a s cílem vyřešit rozdíly mezi oběma stranami v budoucnosti vyžaduje určité úsilí, aby vysvětlila rozdíl.

Předseda: To je místo, kde jednání budou pokračovat, není přerušeno po zprávách, že jednání pokračují, jsme se setkali před zasedání G20. Dvoustranných obchodních jednání mezi orgány, ale potřebují trochu víc pokaždé, když jsme volala o pomoc.Dáme trochu více času na projednání Barack Obama a souhlasím s tím, když jednání je pravděpodobně proto, že země skupiny G20 jsou obvykle tým bude pokračovat v konzultacích. Možná to nebude trvat dlouho, pro konzultace.

Fatricia Zengerle (ČTK) Reportér: Jistě. Kritika americké měnové politiky je známo, že je poměrně dost, G20, aby. A v Německu, který oponoval show, pak některé z devalvace měny USA v Číně velmi těžko se zeptat, proč ne u Proto Spojené státy byl izolován na summitu, že někteří mají pocit, že když dáte tlak na Čínu, aby tvrdě a ruku?

Obama: Summit bondamyeon když tam je všeobecná shoda, že se vám ukáže.Mnoho zemí, včetně Německa, se již dohodly. Jinými slovy, musíme udělat vyrovnaný, udržitelný růst, panuje shoda, že je doegetda.
Doufám, že do zahájení komwinikega nějaké zařízení, které může sledovat rovnováhu různého druhu, jinými slovy udržitelný růst trať, a doufám, že vytvořili takové zařízení.
Nejdůležitější věc, kterou Amerika může udělat, že pro světové hospodářství ve Spojených státech může udělat to nejlepší, co je růst americké ekonomiky. ‘Protože svět je největší trh ve Spojených státech, a také pro růst každé jiné zemi, která americkou ekonomiku, protože motor. Mnoho vyvážejících zemí jako je Německo a Spojené státy, což je vidět výhody otevřených trhů. Německo a Spojené státy mají prospěch z nákupu zboží. To je také pravda, že všechny ostatní země skupiny G20.
Takže jsem neustále mluví o tom opatrně, a bude navrhovat stabilním způsobem.Takže, zvýšení hospodářského růstu v domácím i jiné zahraniční ekonomický růst je to, že by měl i nadále zvyšovat.
Ale pokud budeme držet i nadále přetrvává nerovnováha, a my jsme zažili jen taková krize, bude-li zažíváme to zdá velmi obtížné.
My diskutovat o této otázce v Pittsburghu a nepřipravila rámce. Takže jsme již učinili další práci na takové úkoly jako doegetda podívat.
Tato otázka byla dána poprvé v Indii, o akci Fedu na skutečnost, že jsem málokdy komentář, ale že jako prezident naechime, Geithner, včetně pokynů k jeho asistentům, že jsem si každý den naší ekonomiky země zda růst, a jak může zvýšit export o tom, zda Jižní Koreje nebo tak něco tady, a my dovozové zboží mohou být vyváženy do Koreje, ale také potýkal s tím, jak bych se podívat do požadavků.
Proto máme v USA dohody o volném obchodu jsou tak důležité k závěru, že teď je s tebou mluvit. Prezident a já věc projednal s vámi, a řekneme vám pár měsíců po uzavření baru bude mít dva během několika týdnů, ale nařídil, aby co nejdříve, a to je očekáváno.
Na závěr, když jsme vám naposledy podívat na komwinikereul, že je velmi komplexní dohoda by mohla být nalezena. Samozřejmostí je, že pokud jde o určité neshody mezi národy itgetda. Příčina může být konkrétní strategie se liší od země k zemi, protože.Mu bude poskytnuta. Příčina, každá země má jedinečné problémy, a množství různých pozic, protože to není.
Historicky, takové země jako Německo, které mají tradičně velmi znepokojen, když jsem viděl něco jako inflace, je zemí s tradicí obavy. Nicméně, podle mého názoru není růst v případě, že Spojené státy nejsou dobré pro zbytek světa myslel, že by neměla být žádná neshoda.
Pokud se kterýkoli z jednotlivých zemí, ale také působí, nebo praxe na zvýšení vývozu do jiných zemí, pokud se oběť, která poskytuje řešení tohoto problému, ale spíše se domnívá, že se bude vyrábět.

Fatricia Zengerle (ČTK) Reportáž: Prezident dá otázku na stejné téma.
Jeho politika je prezident Spojených států ekonomika v Koreji je náhle hatmeoniga příliv povede k takové výsledky, příliv spekulativního kapitálu obavy, že plán nevedlo k takové výsledky?

Předseda: prezident v případě neexistence takové otázky by měl být požádán, aby na něco zeptat, ale když máte Obama? (Všichni se smějí)
Viděli jsme na stejnou otázku. Musím Spojených států, první věc, kterou musíte udělat, je oživit americkou ekonomiku, smysl Jsem si vědom, a že americká ekonomika by měly být živé, to by mělo být, světová ekonomika stále roste, musí být vyvážená a že jsem se zaměřením.
Takže dočasně, protože to, co je problém, že je to něco, co není důležité. Nicméně, kvůli tomuto problému deunga Korea přijít k náhlé měna je žádná taková věc. Je to velmi konkrétně odpovědět, protože není myslím, že ano, a to je trvalý a vyvážený růst v Pittsburghu posledních dvou, že rámcová, prezident byl předložen, projednán a nakonec do té doby to učinila značný pokrok v jednání Soulu. Nesouhlasím, ale nakonec vychvaloval konečnou dohodu se odrazí komwinikee, že ano a to je velký pokrok, a každá země v mezinárodním společenství, že bychom se měli vzájemně spolupracovat, je proto, že žijí podél mám takový nápad.

Najeongju (Korea Times) Reportáž: Prezident Obama, nabídne otázky.
Je to otázka o jaderné hrozby Severní Koreje. Šest-hovory strany začal v roce 2003.To je řešení jaderné otázky začalo. , Ale problém stále zůstává velmi vážným problémem. A podle některých zpráv Severní Korea má jaderné zbraně několik, které nejsou hlášeny.
Prezident Obama v minulosti vědět, jak jste uvažovali o těchto rozhovorů a procesu odstraňování jaderných zařízení dopředu a jak se chystáte na řízení?

Obama: šest-hovory strany zapojit Severní Koreu jako velmi důležité fórum, a také aby se více odpovědné chování bylo takové cenné fórum. Pozitivní titul v roce 2005, jsme začali vidět takový pohyb. Udělal jsem to byl zase zpátky. Od té doby jsme viděli jen to, co by jen diskuse pro diskuse. Jinými slovy, provádět jakékoliv podstatné změny rozbít napětí na poloostrově nebude vidět něco takového.

Prezident a já jsem naprostý souhlas s posledních několika letech se přestěhoval.Severní Korea poslala vzkaz. Jinými slovy, počet Severokorejci mají na výběr.Nepřátelskými sousedy na severu na takové akci, a také neukazuje svůj závazek k odstranění jaderných zbraní, a provokativní akce a aby se tyto volby mohou být.
Ale pokud budeme dělat, že světové společenství by být izolován od severu pokračovat, a nebude rozvíjet, a Severokorejci budou trpět. A to vyvolává napětí v regionu nadále dostat ty efekty budou.
Ale chceme, abyste Co je Severní Korea volby, Severní Korea, se budeme držet jeho slib, a nemůžeme se vrátit k odstranění jaderných zbraní z věcí, půjde v tomto směru bude vybrána.
Jak jsem řekl v mém dřívějším poznámky celou cestu, pokud se rozhodnete deset tisíc jedno Severní Koreje a Spojených států a celého světa, aby Severní Korea poskytováním rozsáhlé pomoci zemím, které mohou se vyvíjet, a když jsem viděl dlouhodobý bezpečnost Severní Koreje, které také pomůže nemůže jít ve směru.
Prezident a já věc projednal byl velmi významný, a to, co jsme se ve vhodný čas obnovit šest-hovory strany přijde takové míry, že bylo dohodnuto deeneun.
Chcete-li tak učinit, ale měli bychom vidět Severní Koreje upřímnost. Takže tento rozhovor je zapotřebí určitý čas a značné úsilí. Tak to nestačí jen ukázat pohybu. A produkovat stejné výsledky, takže bych nechtěl.
Proto očekáváme, že bude i nadále snažit zasáhnout, a Severní Korea budou i nadále vidět upřímnost. Tak, aby sever byl připraven ukázat, že takový důkaz, pokud chceme ukázat takový signál bude moci zahájit jednání znovu.

Jonathan Weisman (The Wall Street Journal) Novinky: Dům reproduktor a několik zákonodárců z Demokratické strany bylo řečeno, že takový návrh nemůže pojmout.Pokud byla konečná zpráva výboru zprávu chcete řešit to, a je také velmi, velmi těžké rozhodnutí, že jsem mluvil o tom, že jste zpomalil ještě více, například na důchodový věk pro Medicare radeunji zmírnit obtížné rozhodnutí, zda a jak, a moderní Samsung a LG telefony mají auta tolik TV zpráv. Takže prezident Jižní Koreje mluvil o obousměrný obchod v Indii, velmi často lidé uvidí, že.
Proto Spojené státy mezi lidmi, kteří bojovali v Koreji, tam jsou rodiče, kteří opravdu zabil bojů v Koreji, Jižní Korea Jižní Korea konglomerátech pro spotřebitele při vytváření spravedlivé hospodářské prostředí, co si myslí o tom?

Obama: Jsem stále v deficitu, neviděl závěrečnou zprávu výboru.
A jak jsem již dříve uvedl, že před svědky závěrečná zpráva nebude komentovat.’Protože Pokud jste některé úkoly, a také proto, že se vyjednává a nebude komentovat. Bowles předseda, senátor Simpson, 14, a víme, že tabulka se snaží shromáždit. Takže hodně práce, se chystá dát.
Těžké rozhodnutí, protože výbor je nakonfigurován tak, aby forma výbor má. Ale já to nemůžu udělat sám nevyžaduje pomoc kongresu. Při této kampani, docela dost o tom měl deficit.
Bohužel, slova neodpovídají skutečnosti byl docela. Jinými slovy, deficit rozpočtu, jsme se také starat o odpovědnosti, pokud tato obtížná rozhodnutí, je obtížné přijmout opatření.
A upřímně řečeno, americký lid, musí říci pravdu. Mám rozpočtových prostředků z Kongresu pro jeho poznámky mohou mít významný.
Nicméně, a pokud chceme, aby se zabránilo plýtvání výdajů na federální výdaje, pokud se pokusíte zabránit odpad, samozřejmě, ale nemůžeme ztratit hodně, ale stále podstatně větší dluh, a zbývající schodek rozpočtu je fakt. Takže stejně jako jsem vám řekl, že bychom měli učinit velmi obtížná rozhodnutí. A jediný způsob, jak těžké rozhodnutí všechny zúčastněné strany by se měl pohybovat společně, je obtížné rozhodnutí učinit.
Takže, před zamítnutím jakýkoliv náznak, že jsme všichni naslouchat a shromažďovat všechny skutečnosti a americký lid musí být upřímný. Deficitní výdaje a lidé se obávají dluh. A že obavy o budoucnost amerických v případě, že Američané mají právo na tyto informace budou, a že rozhodnutí bylo ztíženo informace, které potřebujete znát.
Vám říct ještě jednu věc, kterou můžeme udělat pro snížení dluhu a státních deficitů jsou také nejdůležitější, nejúspěšnější je růst ekonomiky. Pokud budeme zvyšovat o 1 procento růstu v dlouhodobém horizontu, vliv, když jsem viděl, prezident Bush je snížení daní úplně vypnout, je odstranit stejný efekt. Takže ekonomický růst je zvýšení o 1 procento odstranění těchto nedostatků, snižování dluhu je to, že tam je docela velký vliv. Tak strávit trochu víc vážně o vzhled jsme známé doegetda, peníze vrátí, aby se vešly příchozí peníze jsou důležité, ale také, jak si udržet rostoucí že děláme udržovat je tak důležitý.
Tak jsem se nelíbí, co je to? Nemám rád doporučení nebo návrhy na dlouhodobý růst a nevadí, nemyslím, že toto doporučení nemá rád nabídka není zájem.
Opět jako v předchozí prezident má FTA se spoléhal na jeho uzavření dohody o volném obchodu a vzájemně prospěšné, že jsem-komerce a obchodu je přednostní.
A to win – win strategie by mohla být s tebou mluvit. Takže to, co ve Spojených státech má negativní názor. Já také vím, ale z toho důvodu prezident a já jsem seděl společně podíváme na konkrétní směr, že Jihokorejci a Američané, všichni v tom všem je pomoci zemím, které pochopí, že taková dohoda, dokud je to idepci. Takže, příliš rychle reagovat, že zatímco veřejnost nedostane všechno správně, spíše než jednání o vypořádání se nazývá Let.

Prezident: Já teď už vím, proč se ptáte. Ale já si americký lid by měl vědět, že deulkkeseodo roh, Spojené státy v minulosti, mnoho rozvojových zemí, světové zboží do Spojených států vyvážejících levné zboží, ve skutečnosti, že hospodářství rozvojových zemí na pomoc v roli dané pomoci Měl jsem si myslel.
Ale dnes jsme hovořili o výrobky dovážené do Jižní Koreje jako Samsung, LG, Hyundai výrobky, Samsung Electronics a LG domácího produktu, ale v tom ve Spojených státech, je rozhodující složkou. A vědí, že musí být licenčních poplatků, protože skutečnost, že rybí produkty nejsou 100%, Jižní Korea, myslím.
V těchto dnech, takže teď, vykazuje známky, že obchod mezi oběma zeměmi, ve skutečnosti, asi 8 miliard amerických dolarů ročně, je jeden. Ale myslet si, že mnoho Američanů v minulosti tak. Ale teď mám padla.
Že náklady na další služby, honoráře sousta deunga botaemyeon jsou téměř stejné.Takže teď jeden. Interorbital obchod byl velmi zdravé.
Takže obchodu, které ukazují známky toho, že Jižní Korea nemá. Ale řešíme s Jižní Koreou v USA prostřednictvím dohody o volném obchodu máme produkt ve Spojených státech přijít do Koreje hodně z Asie a americká ekonomika je lepší a vytváření pracovních míst ve Spojených státech, které přispívá také ke světové ekonomice. Korea je také dobré pro ekonomiku. Je to proto, že dohody o volném obchodu mezi, jak říkáš prezident Winn – Winn by měly být vytvořeny z tohoto a možná brzy jednání a vnitřní sokdogo jednání může být uzavřena co nejdříve, jak si myslíte, a jen o obchod, vykazuje známky Myslel jsem, že byste měli vědět přesně, co budu nabízet odpověď. (Smích) Děkuji vám.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s