[G20] “Yongsan Národní muzeum, více než 33 zemí a vítají”

클릭하시면 원본 이미지를 보실수 있습니다

Z běžné obchodní banket
5000 let naší historie, protože dýchací Yongsan, Soul, Národní muzeum, zahajovací recepci se konalo na summitu G20 ze 33 zemí více než 13 zemí a zástupci mezinárodních organizací a partnerů, jako je ministr financí a náměstek ministra se zúčastnilo 140 lidí.

Z posledních 10 ze světových lídrů v této zemi přišel dnes, jako jsou národní bilaterální summit po náročném dni rozvrhu byla přesunuta do Národního muzea.

Národní muzeum v 1. patře představitelé G20 příjezdu světě připravila naše vláda úředníků a úředníků Výboru přijmout oficiální přivítání výrazy předseda obdrží vedoucí nebo vstupní haly byla přesunuta do kapitoly. ‘Historie silnice, pohyblivých chodníků, tzv. hřeben-vzor hrnčířství risepsyeonjang Baekje kadidelnicí a 10 kusů historických památek a barevné, měli jsme na výstavu. G20 oficiální “světových vůdců skrze naši kulturu, značek a seznámit účastníky s jedinečnou kulturou a přirozené,” řekl.

Vítejte na uvítací ceremoniál a pamětní fotografii v pozadí, bylo provedeno s použitím Hangul. Hunmin haeryeboneul vytvořeny pomocí pozadí světové vůdce excelence a krásu Hangul byl oznámen.

Z běžné obchodní hostina hit je s měkkým, obdélníkový stůl. Stěny královské dynastie Joseon banket pro dospělé žít věčně požehnal obsahující znamená ‘Cold Gin žádnou vojenskou’ byl ozdobně zdobené.

Při práci ve středu večeře, prezidenta, Barack Obama vlevo, vpravo, David Cameron, britského premiéra se konala. Čínský prezident Chu Ťin-tchao a ruský prezident Dmitrij Medveděv, brazilský prezident Luiz Inácio Lula da Silva byl se sedadlem.

Obchodní večeře menu národa byl připraven k použití potraviny. Předkrmy a hříbky ochucené youngdeokdaege, hlavní menu, nebo bydliště dobytek Ubohý Stephanie Stephanie Brill Západ byly poskytnuty. Jeju skleníkových sorbet jako dezert a vyšel.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s