[G20] COEX sameom výdaje, podporovat kulturní propasti Korea

G20 otevírací den ráno kolem dějiště COEX se konalo v přísně střeženém bezpečnostní službou. Samsung stanice metra Linka 2 100 lidí uvnitř brány metra policie rozmístěné kolem ven z výstupu si důkladně připravit a nevím, byla situace nebezpečná.
Pokud externí silnicích v okolí COEX, jakož i snížení v civilu před policií ve skupinách po 3-4 na uličky, v blízkosti vlakového nádraží a desítky policejních byly nasazeny na silnici.

Nošení neprůstřelné vesty, ozbrojené policejní komanda hlídka poblíž COEX příliš často a vím, že jsou připraveny k terorismu bylo vidět. Některé komanda a ven z budovy s výbušninami, navigace ořechy rohu a podíval se každým coulem.

ASEM, stejně jako gel a jako způsob, jak Bongeunsa COEX a World Trade Center nedaleko Teheránu a výšce 2 m, délka 1900 m se zeleným kovový plot, budova COEX, které lemovaly COEX 2m vysoký plot obklopující tradice je damjanghyeong.11 hodin a místem setkávání současných silničních hraničních přechodech mezi pohodlí občanů otevřela cesta pro stát. Nicméně, pro kontrolu přístupu k přepravě a průchod 0 do 12 dnů k uzavření další plot bude nainstalován.

Policie je v současné době hraje gaphobisangryeongeul pět tisíc státních policejních sil mobilizovaných ve státě. Jestliže se umístil v COEX Kromě policie před 1000 lidí zemře. Tyto dvě směny denně do 500 skupin a Samseong COEX, hra stojí stráž ve škole křižovatky. Přední a zadní vchod do COEX, každý nasazení obrněných vozidel a útoku zranitelná místa mimo COEX, kde asi 3000 policejní komanda na sobě neprůstřelnou vestu a nošení těžkých zbraní stojí stráž 24 hodin.

Vojenské orgány z posledních 27 šel na nejvyšší úrovni vojenské připravenosti a výrazně zvýšit úroveň 13 dní Severní Korea plánuje sledovat. Kraj Metro a na letiště, přístavy a národně významných zařízení, jako jsou týmy multi-použití proti-terorismu v sídle CDC, a NBC a NBC obranné týmy byly spáchány. Akce se konají po celém COEX v Soulu čtyři miliony lidí v této oblasti armáda nasazena.

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s