Soul, který vedl jednání

Summit G20 v Soulu v listopadu po vedením prezidenta patří Jižní Korea v čele s protagonistou čtyřicet dní rezervní banky, plánování a ministr financí, ministr sinjeyun, CY Lee, a lze počítat junbiwi GM.

Většina z různých setkání skupiny G20 ‘předseda’ Má titul.

Listopadu summit trenéra a hrdina je zdaleka prezidentem. Přílivu nesl finanční krizi ve Washingtonu v listopadu 2008, jakmile se vůz vrátil ze summitu G20 související pracovní skupiny na svém zasedání v Soulu přilákat a pracovní pokyny jsou známy chongjihwihan.

G20 i po přitahuje pozornost od fáze měla impozantní činnost na summitu v Torontu v dubnu letošního roku se vedoucí osobností v hlavní projev, stejně jako jednání byla vedena zvláštní poznámku. G20 uhasit, a to zejména hlasy všech účtů, rozšířila, takže vnější okraje.

V 11 de facto vůdcové jako předseda mikrofonu, tím lépe. Nesouhlasí s tón a směr pro globální ekonomiku je prezentovat. Kupředu, G20 je ovoce v posledních dvou letech v řadě v listopadu a sklizených v tomto oznámení, je pozornost celého světa nuceni se obrátit.

Zasedání hardware, software, zahrnující čtyři sta jedna židle, která je až ředitel rolí.

Prezidenta v roce 2008 se zdálo gyeongjeteuk ‘Mimořádné’ hrál za propagační činnosti na mezinárodní scéně prostřednictvím čtyřicet malicherné předsedy. Larry Summers, pak Bílý dům Národní ekonomické rady (NEC) na svém zasedání v Soulu, a předseda konkurenční nabídku na zastavení provozu je známá.

NYU přes USA v roce 1980, Korea Development Institute (KDI), zástupce ředitele, průmyslový výzkumný ústav (Kiet) předseda, hlavní ekonom, finanční sekretářka, Mezinárodní měnový fond (MMF), zvláštní poradce hromadí práce a ekonomiky není jednoduché a naegong pyeongyida dva.

Dong v případě plánování, plánování, koordinace, plánování, podpora ze tří etap podnítil junbiwi balené událost, stejně jako přípravu na vrchol agendy, vedl k propagační činnosti.
A ministr financí. Guvernéra centrální banky, předseda valné hromady. Ministerská konference konala ve Washingtonu v dubnu letošního roku, kdy byl jeho debut jako předseda guvernéra Bank of Korea, a gimjungsu zaměřené dýchání.

V loňském roce, tajemníka ASEAN, Yun 3 (. A. Z) předseda ministrů financí na starosti koordinaci jedinečné schopnosti vytrvalost a dlouhodobý USA imperialisté byl Chiang Mai iniciativy (CMI: regionální podílový fond režim), ale v letošním roce po dokončení prací dajahwa Globální finanční záchrannou síť, která visí na disku.

Se konalo v červnu loňského roku, kdy Busan ministrů financí skupiny G20, včetně Timothy Geithner, ministr financí pravomoc ministry setkat v řadě vedla k podpoře finanční záchrannou síť.

Sinjeyun Finance International Business Officer (tajemník), a CY Lee junbiwi kapitán rolí plánování a koordinace ‘porodní asistentka’ je zarážející. Nové tajemník chagwanhoe financí skupiny G20, předseda, dva jako kapitán Sherpa, předseda schůzi, protože G20 je odpovědný za obsah.

Oba muži se v listopadu v Soulu okdongja prohlášení porodit více než polovina každý měsíc posílat zahraničí tak, že je řekl, aby byli na koni v bití.

Bývalý finanční úředníci představil nového náměstka tajemníka, krátce poté, co vláda zahájila dva roky března 2008 u Van má na starosti mezinárodní důstojníka podnikových financí nejdelší geupyida prefektura. Zodpovědnosti, s ohledem na jeho roli v průběhu tří let vyplnit stejné pozice je pravděpodobné, že nastavení tohoto záznamu.

Nový generální tajemník dangsiin finanční krize na konci roku 2008 se stala základem stabilního devizového trhu. Tonghwaseuwapeu vstoupil do USA byl v tomto procesu. Počínaje zodpovědný za operace v tuzemsku i zahraničí G20, dong Gwacheon a plány do az maratónu, zatímco trávení ‘ustalovač’ role padne.
Pokud se finanční výbor zrekonstruované bývalé učenci CY Lee pracoval jako místopředseda junbiwi připojil G20.

Sherpa role provedená jménem svého programu pro summit koordinovat pre-pre-vyjednávání zástupce agenta a zřízenci jsou normální.

Protože toto, více jeongmujeok chagwanhoe agendu ve smyslu sledování trendů v rámci konzultací. Jižní Korea-zaměřené rozvojové agendy, zejména Šerpů se řeší především na setkání.

Po obdržení doktorátu z Harvardské univerzity, vyučoval na Rochester-to-one “, mohl by dostat až do konce sedmi setkání v Soulu, Sherpa, a získal mezinárodní pozornost médií.

Ministr zahraničního obchodu, diplomat známý anhoyoung nápadné roli prostředníka. Doplněk G20 a G20 linky rozšířit šíři ‘outreach’ aktivity byly řekl, aby byl zodpovědný.

Výkonný ředitel dohlíží na agendu junbiwi choehuinam nápadné. On přjímal Ph.D. v oboru ekonomie z Pittsburghu Mezinárodní bankovnictví a financí byl starověký tučný řádek je mezinárodní půdě. Vločkovač junbiwi ředitel finanční regulace reformy mezinárodního finančního systému a mezinárodní organizace, odvětví reformní agendu má na starosti.

Kromě toho, Ministerstvo zahraničních věcí junbiwi dong, Ministerstva financí, Ministerstva kultury rozesláno na pracovní skupiny přesvědčivé věci je připravena na podporu operací. Vládní úředníci “G20 setkání pro přípravu a podporu zaměstnanců není přehnané tvrdit, že správně sen,” řekl.

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s