Prezident zdůrazňuje význam hosting summitu G20

President Lee Myung-bak (third from left) and his key officials at luncheon meeting on Monday (Sep. 28).Prezident Lee Myung-bak vysvětlil význam hostitelské Korea příští summit G-20, a vyzvala k budoucí spolupráci s pěti klíčovými osobami v pracovní oběd v pondělí (28. září).

Patří mezi pět nejdůležitějších úředníků oběd jednání byly premiéra on Seung-soo, Národní shromáždění prezident Kim Hyung-o, nejvyšší soud hlavní soudce Lee Yong-Hoon, předseda Ústavního soudu ze dne Korea Lee Kang-Kook, a předseda Národní volebníkomise Yang Sung-tae.
“Nařízení o summitu G-20 signálů příchodu nového světa věku, se liší od stávajících ERA se soustředil na-8 zemí G,” řekl prezident Lee. “Skutečnost, že Jižní Korea zašel dále, než k získání členství musí být nepřátelský národ ukazuje, jak daleko lidé přišli ke zlepšení jejich národní status. ”
“Blížící se summit G20, který je jak skvělá příležitost předvést Korea obraz a velkou zátěží zkusit představit, jak moc správného obrazu, když je čas,” řekl Lee. “Kdybychom všichni budou jedno – politici, státní úředníci a lidé – bychom mohli využít této příležitosti k upgrade Korea pozici na novou úroveň. ”
“Největším přispěvatelem do Jižní Korea hostitelem příštího summitu G-20 byli ti, kdo ukázal víru ve mne jako prezident, řekl Lee. “Vláda bude pracovat ještě tvrději na zlepšení živobytí lidí, spolu s rostoucí image země.”

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s