Korea pozvat non-členských států a organizací summitu G20

Korea bude vyzvat pět non-členy zemí a sedmi mezinárodních organizací na summitu G20 Soulu, kritizovaný uskuteční od 11. do 12. listopadu v Soulu.

Korejská vláda se rozhodla pozvat Malawi, Vietnamu, Španělsku, Singapuru a Etiopie v souladu se zásadami pro pozvání non-členských zemí dohodli na G20 členů, prezidenta Výboru pro G20 summit Soulu oznámil na Sep.24.

Kromě toho se vláda rozhodla vyzvat sedm mezinárodních organizací včetně Organizace spojených národů, Mezinárodní organizace práce, Světová banka, Mezinárodní měnový fond, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj, Světová obchodní organizace, a finanční stabilitu.
Vybrané organizace mají úzké vztahy s agendy nadcházejícího summitu G20 Soulu.

Non-G20 členské země byly vyzvány, aby předchozích summitech G20 za účelem zvýšení účinnosti a reprezentativnosti zasedání.

Korejská vláda, aby posílily zastoupení v regionu na nadcházejícím summitu, pozval Malawi, předseda Africké unie, a Etiopie, předseda Nového partnerství pro rozvoj Afriky.

Vláda také vyzvala ASEAN židle národ Vietnam a Singapur, předseda Global Governance Group (3G), aby odrážela názory non-členských zemí.

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s