Korea hostit pátý Summit G20 koncem příštího roku

Korean President Lee Myung-bak (left) and Canadian Prime Minister Stephen Harper shake hands at a joint press conference in Pittsburgh, Sep. 25 (local time). (Photo: Yonhap News)Jižní Korea se bude držet skupinu 20 summitu v listopadu příštího roku v rámci rozhodnutí přijatého v třetím zasedání G20 v Pittsburghu v poslední době. zemí, bude také předseda summit 2010. G20 “rozhodnutí mít Korea hostitele listopadu 2010 setkání G20 bylo dosaženo Vedoucí představitelé jednomyslně, a to díky korejské lidové zájem touhu pro to, “řekl Lee na společné konferenci ve městě. Kanada bude hostit čtvrté zasedání v červnu 2010, a Korea bude hostit pátý. předchozích třech kolech se konala ve Washingtonu DC (11 2008), London (duben 2009), a Pittsburgh, v uvedeném pořadí. V červnu summitu skupiny G20 v Kanadě, která se bude konat ve spojení s summitu skupiny G8, bude se co-hostil s Jižní Koreou a Kanadou, kanadské Premiér žádost, “řekl Lee. “G20 setkání se stala hlavním fórem pro světové lídry, aby spojily své síly pro celosvětový hospodářský rozvoj,” řekl prezident Lee. Zatímco Sakong Il, zvláštní poradce prezidenta, který vedl úsilí, aby Korea hostitel zasedání G20, řekl, že Soul bude hostit událost byla historický úspěch. By zasedání pořádá světově nejvýkonnější ekonomiky, Korea se bude jižní začnou hrát rozhodující roli v mezinárodní ekonomické oblasti, “řekl Sakong. Soulu I přes podporu nabídky Tokiu hostit druhé zasedání G20 na počátku roku, byl Londýn vybrán jako místo pro summit dubna. Tentokrát se však korejský získal podporu nejen z Japonska, ale také z USA, Číně a Austrálii. prezident Lee Myung-bak a australský premiér Kevin Rudd řekl společný příspěvek k Financial Times na počátku září, že skupina 20 by mohla vést cesta pro vyvážený růst v globální ekonomice, překonání problémů.

Leaders participating in G20 summit pose for a photo on Sep. 25 (local time). (Photo: Yonhap News)Lídři, kteří se zúčastnili vrcholné schůzky skupiny G20 představují pro obraz dne 25. září (místního času). (Foto: Yonhap News) Je dobře známo, že Korea zažila nejrychlejší oživení po roce koncem loňského roku a převzal vedoucí úlohu v Hospodářské oživení agenda, včetně anti-obchodního protekcionismu. prezident Lee, kteří se zúčastnili G20 hospodářské setkání po společné tiskové konferenci varoval před ukvapené strategie odchodu, která může pozvat “double-dip recese.”
Tyto exit plány by měly přijít po důkladném vnitřní kontroly a analýzy, “řekl Lee, a plány by měly být koordinovány s MMF ve středu,” řekl Lee. Mezitím vedoucí představitelé G20 národů, které představují 85 procent světového hrubého domácího produktu, společné prohlášení vyžaduje G20 setkání bude be centrální fórum pro vedoucí globální ekonomické spolupráce. představitelé se rovněž dohodly na jejich prohlášení, že hospodářské oživení nebyly dokončeny. “V mnoha zemích, ale nezaměstnanost je nadále nepřijatelně vysoká. vyhlídky na oživení of private demand není ještě zcela na místě. Nemůžeme klid, dokud globální ekonomiky je obnoven k plnému zdraví, “uvedl. V případě kontroverzního přerozdělení kvóty MMF, “uvedl:” Jsme rozhodnuti, že posun v podílu kvóty MMF pro dynamické rozvíjejících se trhů a rozvojových zemí, alespoň 5% nad-zastoupení zemí pod-zastoupena země, které používají stávající kvóty vzorce jako základ k práci od.

Vedoucí představitelé také požadovali, aby Světová banka vytvářet zvýšení nejméně o 3 procenta hlasů rozvojových zemí a zemí v procesu transformace, ve prospěch pod-zastoupena zemích. prezident Lee, který přijel do New Yorku 20. září (Seoul čas), k účasti na konferenci OSN o změně klimatu a 64 .
Valné shromáždění OSN setkání, shrnula své týdenní návštěvy Spojených států v sobotu (26. září) po řadu dvoustranných schůzek s klíčovými vůdci a byl smluvně hostit 5.
Skupina dvaceti zasedání 2010. James Ro Korea.net Zaměstnanci Spisovatel

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s