I Mjong-bak, 8 kolo zúčastnit ASEM … “summitu G20 v Soulu podporu a spolupráci” Žádost

Prezident na 4. noc (Korea čas), Belgie, Ars v paláci 8. summitu Evropa-Asie (ASEM) se zúčastnil. Předseda řešit zahájení plenárního zasedání a uvedené připomínky upozornil na spolupráci mezi Asií a Evropou, a G20 (G20) na summitu v Soulu a požádala o pomoc.

Ve svém úvodním projevu, že prezident první, “užší spolupráce mezi Asií a Evropou, a oživil stagnující světová ekonomika bude hnací silou,” řekl “to je přes dva kontinenty a svět ‘kvalitu života přispět ke zlepšení katalyzátoru může být, “řekl. Prezident, zejména “Asie a Evropy prostřednictvím spolupráce v rámci winhal ASEM může vyhrát,” řekl, “Za tímto účelem je rozdíl mezi Evropou a Asií, ve spolupráci s problémy řádné správy věcí veřejných k harmonizaci (Governance · Řízení systému) je nutné, a to svět prostřednictvím dynamičtější a může být spravedlivý svět, “řekl.

Zadejte plenárním zasedání předseda v jeho poznámky týkající se agendy summitu Soulu, “(článek 3 světa a rozvojové země), vývoj pořadu jednání byl přijat jako hlavní agendu summitu, Soul, Korea v ekonomickém rozvoji na konferenci za předpokladu, multi-roční akční plán by, “řekl. Prezident, s globální finanční záchrannou síť “, plán v reakci na globální finanční krizi se systematickým regionální a globální bezpečnosti sítě, opatření záchranné sítě a nadále diskutovat o posílení spolupráce,” řekl.

Herman van poté, co byl jmenován předsedou Summit Evropské unie (EU) summit začal s úvodním projevu předsedy premiér Wen Ťia-pao (温家宝) čínský premiér a belgický premiér Yves retereum, kambodžský premiér Hun Sen, Téma Předseda Evropské komise Manuel barosu, předseda Projevy byly provedeny v pořádku.

Asie-evropské vrcholné schůzky zúčastnilo celkem 48 zemí ASEM 5. konference kvality života (Quality of Life) ‘na zlepšení světového finančního a ekonomického řízení (řízení · Governance) budou diskutovat o zlepšení.

Dnes ráno dnes prezident v Muzeu belgické armády v korejské válce, navštěvoval výstavy, 6,25 veteráni vyjádřil vděčnost do země Belgie. Prezident, “před 60 lety, kdy se krize existence na Jižní Koreje od komunismu se s Korejskou republikou, Belgie a Lucembursko s více než 3.500 vojáků dostaly pabyeonghae” a “mladí lidé v Belgii a Lucembursku za svobodu a demokracii v Jižní Koreji věnované ochraně cenné životy, “řekl.

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s