Gwangju připravuje hostit G20 Poslanecké sněmovny ‘Setkání

\

Gwangju město je v závěrečné fázi přípravy na úspěšné hostování setkání náměstek ministrů financí z G20 států.
Schůze se bude konat od 4. do 5. září, v Mudeung Park Hotel v Gwangju, a bude zúčastnilo 150 lidí, včetně náměstků ministrů financí G20 od členských států, vice-prezident centrální banky, jakož i jako úředníci od Mezinárodního měnového fondu (MMF), Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), a Světové banky (WB).
Jižní Korea je současného předsedy a G20 Poradní výbor byl podniknout kroky, aby zajistily připravenost k akci.
Jako součást tohoto, od března tohoto roku, Gwangju přípravný tým má zavedený a zavázala jeden plan na hotové city pro životní prostřední a veřejného pořádku, tak that Účastníci konference budou vidět krásné a čisté face města.
Závěrečné kontroly jsou nyní probíhají ve městě kongresy, elektroinstalace, plynu, požární bezpečnost, stavebnictví, stejně jako čistota, péče a dezinfekce kuchyní a zařízení přípravě potravin.
Od této chvíle až do konference datum, bude zbývající čas strávený být zajištěna úplná pohotovost, včetně intenzivních městské prostředí údržbu, stejně jako přidávání vlajek a květiny podél silnic a ulic.
Zejména bude Gwangju konference nabízí příležitost pro soukromé rozhovory a pre-jednání o těchto otázkách, a formulovat a agenda, která poskytne základ pro diskuse na hlavní 11.listopadu summitu G20, který se bude konat v Soulu.
G20 se skládá z USA, Británie, Francie a dalších zemí G7, stejně jako Čína, Rusko, Brazílie a dalších předních nové hospodářské národů.
Společně G20 hrubý domácí produkt (GPD) činí 85% světové, a jejich obyvatelstvo tvoří dvě-třetiny světové populace.
G20 Summit se účastní hlavy států z předních světových ekonomik, a je hlavním fórem pro vytváření plánů na globální ekonomickou budoucnost.

 

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s