G20 souhlasí s tím, snížit fiskální deficit do roku 2013

Vedoucí představitelé G20 finančního summitu v kanadském Torontu dohodli na třech obecných zásad pro stanovení finanční stability v souladu a slíbil snížit deficit státního rozpočtu do roku 2013.

Účastníci se také dohodli, aby se práce pro liberalizaci obchodu prostřednictvím úsilí, jako je odsoudili protekcionismus a uzavírání kola jednání z Dohá.
Finanční ministři a vedoucí ústředních bank jednotlivých zemí slíbili získat na příštím summitu G20 Finanční bude konat v listopadu v Soulu, a nabídka opatření pro finanční záchrannou síť.
Společné prohlášení, že součástí usnesení z výše uvedeného byl propuštěn v neděli 27. června (místního času).
Hlavní text společného prohlášení na svobodě, vyzval k posílení mezinárodní spolupráce udržitelného a vyváženého růstu, reforma finančních předpisů a mezinárodních finančních institucí, jako je Mezinárodní měnový fond (MMF) a Světové banky (WB) a zlepšení obchodu a investic.
Další otázky se dotkl ve výpisu byly anti-korupce, změna klimatu, dotace otázek pro energetiku a pomoc pro chudé země mezi ostatními.
Boční text zmíněné stanovení rámce pro silné, udržitelného a vyváženého růstu, volal po celkové reformy ve finančním sektoru, studii o vhodnosti mezinárodních finančních institucí, pomoc finančně zranitelné třídy a další.

G20 rámcového: Řezání fiskální deficit o 50 procent do roku 2013

Advertisements
This entry was posted in Czech. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s